O kancelarii

Książki

Kancelaria rozpoczęła działalność w dniu 1 czerwca 1990 roku. Właścicielem jest Artur Nowicki. / 1960 r / z urodzenia i wychowania gnieźnianin, a od wielu lat białogardzianin. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu / 1983 r /. Od 1989 roku radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie. Jako radca prawny z wieloletnim doświadczeniem może zapewnić, że obsługa prawna oferowana przez kancelarię jest nie tylko kompleksowa, ale także całkowicie bezpieczna.

Kancelaria, choć z siedzibą w Białogardzie, prowadzi obsługę prawną wielu podmiotów w kraju i za granicą. Celem naszej kancelarii prawnej jest świadczenie porad prawnych na najwyższym poziomie, w związku z czym każdy klient może być pewny, że jego sprawa potraktowana zostanie indywidualnie i z należytym zrozumieniem. Pod kierunkiem właściciela usługi i porady prawne świadczy regularnie grupa 4-5 prawników.

Aktualnie zespół stanowią :

W sprawach wymagających wiedzy specjalistycznej, kancelaria współpracuje z wybitnymi przedstawicielami poszczególnych nauk prawniczych oraz praktyki.